Пам’яті ЗАХАРЧЕНКА О. О.

15 листопада 2023р. внаслідок тривалої тяжкої хвороби пішов із життя Захарченко Олександр Опанасович – лаборант кафедри нафтогазових технологій, інженерії та теплоенергетики ОНТУ.     Завжди доброзичливий, відгукливий, уважний, оптимістичний та життєлюбний Олександр Опанасович мав велику повагу у співробітників кафедри. Біль та гіркота втрати відчувають члени сім’ї та друзі.

Олександр Опанасович Захарченко був живою легендою кафедри. У далекому 1959 році він вступив на роботу до Одеського інституту інженерів борошномельної промисловості та елеваторного господарства, а зараз це Одеський національний технологічний університет. 62 роки він беззмінно працював лаборантом у цій установі, незважаючи на неодноразові його перетворення. То був його трудовий подвиг. Олександр Опанасович був високопрофесійним співробітником кафедри. У свою пам’ять він залишив численні працюючі стенди щодо визначення характеристик теплообмінних апаратів та теплофізичних властивостей речовин. Багато працівників кафедри є його учнями, з якими він проводив лабораторні роботи. Все це жива пам’ять про нього.

Колектив кафедри тужить про непоправну втрату та співчуває рідним та близьким. Світла пам’ять про Олександра Опанасовича Захарченка у наших серцях.